Miešanie farieb

Miešanie farieb - namiešame vám farbu podľa vášho gusta

Miesanie-Farieb

Doby kedy sa maľovalo prevažne na bielo a ľudia si mohli namiešať pár farebných odtieňov sami doma sú nenávratne preč. V dnešnom svete už poznáme presne 16 777 216 odtieňov ak vychádzame z modelu RGB (red, green, blue). V iných modeloch CMYK alebo RAL je to ďaleko viac. Tak čo vyberiete si ? 

Nemusíte sa obávať pretože ľudské oko by len veľmi ťažko rozoznalo rozdiel medzi jednotlivými odtieňmi napríklad žltej a taktiež vzorník by mal niekoľko tisíc strán :)  Preto sú k dispozícii vzorníky napríklad NCS (Natural Color System), ktorý je medzinárodný a všetci výrobcovia farieb vám dokážu podľa neho namiešať vami vybraný odtieň. Či už vzorník, atlas alebo album NCS umožňuje na výber 1950 farebných odtieňov, je rozdelený do 40 rozoznateľných tónov a založený na logickom usporiadaní odtieňov tak, ako sú vnímané ľuďmi. Miešať dokážeme aj podľa vzorníkov Eurotrend, RAL, Dulux, Baumit, JUB Jumix, HET, Primalex a mnoho ďalších. Dohromady je to cca 20 000 odtieňov.

Ak už máte vybratý odtieň budeme radi ak sa na nás obrátite a my vám následne vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme vám poradíme akú farbu zvoliť, aké množstvo budete potrebovať a ako postupovať pri natieraní vášho povrchu. Miešať dokážeme rôzne značky ako napríklad HET, Dulux, Primalex, JUB, Stachema, Colorlak, Chemolak a iné. Taktiež vám vieme namiešať interiérovú ako aj fasádnu farbu alebo omietku, vodou riediteľné, rozpúšťadlové a dvojzložkové farby na kov, lazúry na drevo, farby na betón, auto laky ale aj špeciálne epoxidové a polyuretánové farby pre priemysel. 

Všetko toto miešanie farieb vám vieme zabezpečiť do 48 hodín od úhrady. Keďže sa jedná o odtiene a množstvo na objednávku je potrebné uhradiť pred miešaním plnú sumu tovaru. Cenu vám "ušijeme" na mieru.

Viac informácii na telefónnom čísle 0948 77 44 91 alebo na obchod@goodstar.sk